Десять підрозділів Обласного центру екстреної медичної допомоги отримали карети швидкої допомоги

Напередодні відзначення Дня екстреної медичної допомоги десять станцій Е(Ш)МД отримали сучасні автомобілі швидкої допомоги.

Ключі від автівок медикам вручили голова обласної ради Олександр Сич та заступниця голови ОДА Людмила Сірко. Про це із посиланням на пресслужбу Івано-Франківської обласної ради пише “Західний кур’єр”.

“Дуже приємно, що завдяки Міністерству охорони здоров’я України та міжнародним партнерам ми маємо змогу поповнити автопарк обласного клінічного центру екстреної медицини. Це дуже важливо в умовах війни, коли ми реагуємо на запити військовослужбовців і передаємо наш транспорт для їхніх потреб. Сьогодні десять станцій отримали автомобілі. Однак потреба ще складає близько тридцяти “швидких”. Якщо буде потреба, обласна рада завжди готова дати співфінансування для їх придбання”, – сказав Олександр Сич.

Відзначимо, що у 2023 році підприємство одержало автомобілі швидкої медичної допомоги, в тому числі за розподілом МОЗ України та як гуманітарну допомогу (за укладеним договором із Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) і від організації Фінн Ем Орг (Фінляндія). Зокрема, повнопривідні автомобілі Фольксваген Крафтер класу «С», передньопривідні автомобілі Сітроен Джампер класу «В» та «С», автомобілі Фіат Дукато типу «А» та Мерседес Бенц Спрінтер класу «В».

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.