Верховина втратила на війні ще одного захисника – загинув Микола Проданюк

Сумна звістка знову вразила серце та душу Верховинської громади, яка втратила ще одного Героя, Захисника – ПРОДАНЮКА МИКОЛУ МИХАЙЛОВИЧА, 1976 р. н., з смт Верховина.

Про втрату на фронті повідомили у Верховинській селищній раді, пише “Західний кур’єр”.

МИКОЛА був людиною з незламним характером та принципами і без вагань 5 березня 2022 року став на захист Батьківщини.

“Ми у вічному боргу перед Героєм МИКОЛОЮ, який віддав своє життя за свою Батьківщину, за наш з вами спокій та перед батьками, які виростили справжнього Захисника та патріота. Висловлюємо щирі співчуття матері, дружині, дітям та всій родині”, – йдеться у повідомленні.

Зустріч з полеглим Героєм України відбудеться завтра, 27 травня 2023 року. Траурний кортеж з тілом Захисника о 12:00 год вирушить із Буковецького перевалу. О 12:30 год – панахида біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина.

Прохання до жителів громади та ВПО зустріти траурний кортеж з тілом Героя України ПРОДАНЮКА МИКОЛИ біля своїх будинків, установ… з лампадками та квітами. Вічна пам’ять Захиснику МИКОЛІ!

Також у Верховинській громаді оголосили два дні жалоби.

“27-28 травня 2023 року оголошується днем жалоби. На знак скорботи за померлим Героєм МИКОЛОЮ ПРОДАНЮКОМ просимо забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на державних будівлях, комунальних підприємств, закладів, установ та організацій, що розташовані на території Верховинської ТГ. Обмежити проведення розважальних заходів та звучання розважальної музики. На час траурної процесії просимо всі заклади призупинити роботу та доєднатися до прощальної панахиди біля стели Героїв Небесної Сотні”, – наголошують у селищній раді.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.