Для потреб земляків, котрі захищають землю від ворога, громади Опілля відправили два автомобілі

Днями на потреби бійців-земляків двох рот відправили два автомобілі з гуманітарним вантажем від Рогатинської і Бурштинської громад. Допомогу вдалось зібрати та передати на лінію фронту – в Донецький напрямок, де служать наші захисники.

Перед відправленням автомобіль освятив військовий капелан Дмитро Бігун. Спільно з присутніми священнослужитель помолився за воїнів-захисників нашої країни у боротьбі проти російського ворога. про це інформують у Рогатинській міській раді, пише “Західний кур’єр”.

«Майже два тижні тому з міським головою Бурштина Василем Андрієшиним були в гостях у наших земляків, які несуть службу на Сході України. Власне, там почули про термінову потребу в автомобілях. Відгукнулися наші рогатинці – ТзОВ ПВП «Укрлісекспорт», депутат міської ради Ігор Третяк та член виконкому Любомир Лялька, а також ТзОВ СП «Галпласт». Разом зібрали кошти і передати необхідний для бійців транспорт. Бус було завантажено продуктами іншими речами першої потреби, які Гуманітарний центр міської ради сформував згідно з заявками військових. А також доукомплектовано передачами рідних бійців і небайдужих земляків», – говорить міський голова Сергій Насалик.

Серед спрямованого чимало різних речей, які просили наші військові: паливо, мобільний душ, маскувальні сітки, сплетені волонтерами Рогатинського ЦДЮТ, будівельні матеріали, харчі, питну воду, побутову хімію й інше. Тобто загалом підтримка, яка надходить до Гуманітарного центру міської ради від підприємців, фермерів, старостинських округів, міст-партнерів, діаспори.

Це вже не перша спільна робота двох міських рад задля захисту країни. Заступник міського голови Іван Драгун зауважує:

«Сьогодні разом з Рогатинською МТГ їде на Схід бус від Бурштинської територіальної громади. Його було передано на потреби ЗСУ підприємством «СТМ» і належно відремонтовано за кошти нашого місцевого бюджету. Авто – для потреб роти, де служать захисники нашої територіальної громади. Його також довантажили гуманітарною допомогою: продуктами, будівельними матеріалами (клямбри, цвяхи, бензопила, сітки інше), які потрібні були бійцям. Крім того, посилками від рідних наших захисників».

Чергова відправка на фронт вкотре доводить, що, попри 79-денну боротьбу, ми не збираємось звикати чи миритися з поняттям “війна”. Сьогодні ми всі у певному сенсі є колом, яке об’єднується навколо спільної ідеї – задля перемоги. Дякуємо тим, хто долучається, разом продовжуємо допомагати армії.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.