До 30-річчя Незалежності України для Прикарпаття виготовили унікальну квітку-логотип

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» повідомив голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук.

В основу концепції відзначення Дня Незалежності покладена ідея бачення незалежності як мрії, якої прагнули багато поколінь українців, пише “Західний кур’єр” із посиланням на пресслужбу ОДА.

«Графічна візуалізація комплексу образів реалізована у вигляді калейдоскопічних квіткових орнаментів. Квітка – образ, що розкриває ідею держави. “Ти у мене єдина” – основний лейтмотив всього проєкту, – зазначив керівник області. – Це слоган, який є певним універсальним зверненням до країни, квітки, незалежності, нації».

Додамо, що використовувати інформаційні продукти, зокрема унікальну квітку Прикарпаття, можуть усі охочі. Вони розміщені в електронному вигляді за посиланням: https://fex.net/uk/s/5r3lnsz. Їх використання є безоплатним та не потребує додаткових погоджень і дозволів.

Також Андрій Бойчук наголосив, що до 30-ліття незалежності в Україні запускають культурно-освітній марафон «Наша незалежність». Він покликаний поширювати факти та матеріали, які стали знаковими для становлення суверенної України.

Взяти участь у марафоні можуть всі охочі. Публікувати матеріали потрібно під єдиними хештегами #Наша_незалежність #Марафон_30 до серпня 2021 року.

За результатами марафону визначать ряд найкращих публікацій. Їх відзначать на одному із заходів, проведених в рамках святкування Дня Незалежності.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.