Де можуть відпочити франківські школярі влітку?

28 дітей з Івано-Франківської міської територіальної громади уже відпочивають у таборах «Молода гвардія» в Одесі та «Артек» у Києві і ще 93 дітей планують відправити на відпочинок з 11 червня у позаміський оздоровчий табір «Лімниця».

Про це повідомив директор міського Департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко. Наразі, за його словами, на оздоровлення дітей в бюджеті громади передбачили 1,5 млн грн, а пріоритет надаватимуть дітям пільгових категорій, пише “Західний кур’єр”.

Також діти матимуть змогу відпочити у місцевих таборах «Перлина Придністров’я», «Карпатські зорі», «Едельвейс», «Карпатські мрії», «Перлина Карпат» та «Сокіл».

Щодо організації санаторно-курортного оздоровлення, то, як поінформувала начальниця міського Управління охорони здоров’я Марія Бойко, цьогоріч розраховують отримати 250 путівок у місцеві санаторії та 25 путівок – у санаторії Міністерства охорони здоров’я. Ще 30 дітей з інвалідністю та хронічними захворюваннями зможуть оздоровитися на базі Міської дитячої клінічної лікарні. Для цього там уже провели ремонти палат, закупили медикаменти і подбали про організацію харчування. Також підготували реабілітаційний зал, де діти зможуть отримати необхідну кваліфіковану реабілітаційну допомогу, пройти курс масажу. Готовий до прийму відвідувачів і плавальний басейн дитячої лікарні.

Цьогоріч також працюватиме і позаміський дитячий оздоровчий табір «Лімниця» міського Департаменту освіти і науки. Як повідомила перша заступниця директора цього департаменту Наталія Микула, впродовж трьох змін у «Лімниці» зможуть відпочити 390 дітей. Перша табірна зміна, яка триватиме з 11 червня до 1 липня, буде тематичною і прийме 35 переможців шкільних конкурсів та олімпіад та 15 дітей з сімей учасників АТО. Також на відпочинок у «Лімницю» запросили по 15 дітей з міст Попасної та Волновахи зі сходу України.

А з 7 до 20 червня, за словами Н.Микули, діятимуть два пришкільні табори у ліцеї №1, 10 мовних пришкільних відпочинкових таборів та один професійний спортивний табір на базі Крихівецького ліцею. Також для учнів окремих закладів загальної середньої освіти міста заплановані три виїзні табори у Карпати, дві міжнародні поїздки у Болгарію та три виїзди у Ворохту.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.