Дорожники Прикарпаття дбають про належне утримання автошляхів

Для організації безперервного, безпечного та зручного проїзду дорогами державного значення Івано-Франківської області підрядні організації протягом року проводять систематичний догляд за проїзною частиною, смугами відведення та дорожніми спорудами.

Склад робіт із експлуатаційного утримання нормується та залежить від пори року, погодно-кліматичних умов, типу дорожнього покриття, характеру руху та низки інших факторів. Про це інформують у Службі автомобільних доріг області, пише “Західний кур’єр”.

Зимовий безсніжний період – сприятлива пора для догляду за автодорогами, зокрема видалення порослі, обрізування дерев і прибирання сміття на смугах відведення.

Потепління у січні сприяло також здійсненню робіт із догляду та усунення незначних деформацій і руйнувань на проїзній частині доріг. Підрядні підприємства проводили ліквідацію аварійної ямковості регенерованим асфальтобетоном.

Попередньо вибоїни обробляють пневматичним інструментом або фрезою, застосовуючи підігрів пальником інфрачервоного випромінювання, з подальшим очищенням від пилу і бруду. Далі вибоїни заповнюють асфальтобетонними та бітумомінеральними сумішами, утрамбовують.

 Такі тимчасові заходи сприяють покращенню безпеки руху.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.