“Треба служити людям, а не олігархам!” – Руслан Марцінків

Міський голова Івано-Франківська обурився повідомленнями про нібито підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті, цін на водопостачання та опалення.

Руслан Марцінків на оперативній нараді у міськвиконкомі наголосив, що комунальні підприємства міста мають працювати на благо громади і в її інтересах, пише “Західний кур’єр”.

“Люди панікують. І я їх розумію. Бо останні дні тільки й мови про підняття тарифів, цін в транспорті тощо. Питання до ЕАТ: які тарифи ви хочете піднімати? Де ваша профспілка? Чого ви не відстоюєте інтереси людей?

Хто буде людей захищати, як не ми? Комунальні підприємства працюють в громаді, на громаду, і не можуть іти проти її інтересів! Треба знати, що ми зробили все, щоб захистити права людей! Я вас навчу, що треба служити людям, а не олігархам!

Я розумію, є збитки через локдаун і правила карантину. Але тоді треба ініціювати, щоб влада дозволила стоячі місця в транспорті!”, – зазначив Руслан Марцінків.

Руслан Марцінків попередив керівників комунальних підприємств, що за такі повідомлення ті можуть позбутися своїх посад.

“Пояснювальну записку мені на стіл, що за «ініціативи» ви там хочете впроваджувати! Центральній владі вигідно, щоб карантин ще три роки був! Поки ми себе не захистимо, ніхто нас не захистить! Цю країну треба повернути людям!” – наголосив міський голова.

Він також нагадав, що в четвер о 9:00 громадські організації проводитимуть акції проти підвищення тарифів і таким чином будуть відстоювати свої права всіма законними методами.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.