Дві тисячі мешканців, офісні приміщення та комерційні площі: у Болехові планують екологічний ресурсно-незалежний квартал

Про розробку прототипу екологічного ресурсно-незалежного кварталу йшлося на нараді у міського голови.

Робочу зустріч з приводу розробки прототипу екологічного ресурсно-незалежного кварталу на базі Болехівської територіальної громади міський голова Іван Яцинин провів з представниками Київської архітектурно-наукової спільноти, пише “Західний кур’єр” з посиланням на сторінку Болехівської міської ради.

“Участь у зустрічі взяли також заступниця міського голови Ілона Калитин, працівники відділу з питань економіки, інвестицій та туризму виконавчого комітету Болехівської міської ради. Під час наради присутні ознайомилися з презентацією про основні цілі та мету проєкту, а також користю для громади від його впровадження”, йдеться у дописі.

Представниця спільноти Софія Галат розповіла присутнім, що проєкт передбачає створення кварталу на 2000 мешканців з офісними приміщеннями, комерційними площами для розвитку малого та середнього бізнесу. Обов’язкове впровадження інноваційних технологій щодо збору, очищення дощової води, системи рециркуляції води, незалежних від інфраструктури міста систем опалення та енергосистеми. А також – відповідальне поводження з відходами та їх локальну переробку. Доповідачка наголосила, що мета та методи проєкту відповідають цілям сталого розвитку ООН, що дозволить привернути іноземні інвестиції для реалізації проєкту.

“За результатами робочої зустрічі міський голова Іван Яцинин доручив фахівцям міськвиконкому вивчити та запропонувати ідеї щодо розробки проєкту екологічного ресурсно-незалежного кварталу на базі Болехівської територіальної громади”, інформують на сторінці Болехівської міськради.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.