Франківський драмтеатр претендує на звання “кращого експерименту” на фестивалі-премії ГРА-2020

2018 року Франківський драмтеатр вже переконав, що експериментувати – вміє. Адже на першій ГРІ своєю неооперою «Гамлет» вже встигли завоювати звання «кращої пошуково-експериментальної вистави».

2020 театр знову заявляє про себе в ГРІ, повторно претендуючи на звання кращого експерименту. Цього разу спільно з Project«W» Veterans, Volunteers and William, проєктом арт-реабілітації українських воїнів з виставою «Дванадцята ніч, або що захочете» за відомою Шекспірівською п’єсою, йдеться на сторінці драмтеатру у мережі Фейсбук.

Ролі у виставі виконують ветерани і волонтери АТО, які за рік перетворились із мужніх бійців на англомовних акторів – лицарів, герцогів, серів, камеристок і графинь. Весела, іронічна комедія, а поряд з тим, – сумна і лірична, оскільки присвятили її актори своїм бойовим побратимам, світлини яких показують наприкінці дійства.

“Проєкт вже здобув свою прихильність серед глядачів Івано-Франківська, Києва та інших міст України, в яких була «12 ніч». Та чи по зубах їй ГРА, дізнаємось у грудні. «Перемагає хай любов, а не війна!»”, – йдеться у дописі.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.