Генеральним планом Вовчинця на місці скандального гаражного кооперативу «Соколи» в перспективі передбачене будівництво багатоповерхових гаражів з автосервісом.

Про це повідомив сільський голова Вовчинця Михайло Назар. За його словами, сільська рада захищатиме власників гаражів від того, щоб їхні гаражі не були винесені з цієї території. На думку М. Назара, конфлікт щодо цієї земельної ділянки, який зараз знову загострився, може бути інспірований окремими забудовниками, які розглядають цю територію як потенційну для будівництва житлового комплексу. Однак генеральним планом цього не передбачено – пише “Західний кур’єр

«Позиція Вовчинецької сільської ради така, що ми будемо захищати власників гаражів від того, щоб хтось ухвалив якесь рішення про винесення їхніх гаражів з тієї території.
Генеральним планом там передбачена тимчасова автомобільна стоянка з перспективою будівництва багатоповерхових гаражів з автосервісом, – каже М. Назар. – Ця територія перебуває в захисній зоні кладовища і не передбачена під житлову забудову. Зменшити захисну зону можна лише за рішенням сільської ради. Але, можливо, хтось розраховує на те, що скоро Вовчинецької сільської ради уже не буде і це питання можна буде якось обійти».

Водночас сільський голова Вовчинця зазначив, що один із влаштованих в’їздів до гаражів, який був заблокований, пролягає землею сільської ради і по суті є незаконним. «Власник земельної ділянки закрив той окремий в’їзд, який вони собі організували, але не обмежив права власників гаражів.
Там є інший, старий в’їзд. А цей в’їзд прокладений через сільську територію, бо смуга землі від дороги належить сільській раді. Але ніхто нікого не питаючи, там прорубали собі в’їзд. Так не повинно бути», – каже М. Назар.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.