Історична подія: храм на Довженка в Івано-Франківську відтепер є власністю ПЦУ

Сьогодні у храмі на вул. Довженка відбулася перша служба Православної церкви України.

Всередині святині провели молебень за перемогу України. Це був останній храм в Івано-Франківську, який належав до УПЦ Московського патріархату.

Про перехід церкви під опіку ПЦУ повідомив міський голова Руслан Марцінків, передає “Західний кур’єр”.

За словами очільника міської громади, на сьогодні цей храм є власністю громади Православної церкви України. Громада офіційно зареєстрована і має право власності на ці приміщення.

“Раніше певні люди пробували захопити цей храм, але тепер всі правові документи дають право на служіння тут Православній церкві України. На жаль, сьогодні зустріли спротив, стояли люди на вході та не пускали священнослужителів ПЦУ в приміщення, у храмі розпилили газ. А напередодні невідомі заварили ворота до храму. Проте священники ПЦУ потрапили всередину і провели молебень. Помітно, що поменшало ікон. Тому від імені нашої громади подарував ікону Божої Матері Станиславівської, яка є символом сьогоднішньої перемоги. Нехай вона оберігає наше місто, цей храм та цілу Україну. Ми довго йшли до цієї події та показали сьогодні гарний приклад для всієї країни. Ми перші повністю очистилися від Московського патріархату”, – йдеться у повідомленні.

Міський голова подякував отцям, багаточисельній громаді, яка прийшла сьогодні відстояти українську церкву і долучитися до молитви.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.