Полеглого воїна Ігоря Івасика з Рогатинщини посмертно нагороджено орденом «За мужність»

Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, солдат Ігор Івасик  представлений до відзнаки державною нагородою – орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

На жаль, захисник не дочекав дня, коли у залі засідань триматиме заслужену у бою відзнаку. Сьогодні її передали його батькам, які проживають у с. Княгиничі.

Про це повідомили на фб-сторінці Рогатинської МТГ, передає Західний кур’єр.     

«Наш син не міг інакше. Він віддав життя за кожного з нас, за майбутнє дітей… Гордимось, що ми – батьки такого сина», – промовила, ледь стримуючи сльози,  мати загиблого героя Ігоря Івасика, тримаючи у руках нагороду найдорожчої людини.

Із початком повномасштабного вторгнення росії солдат Ігор Івасик  одразу став на захист України. Проходив службу у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади десантно-штурмових військ Збройних сил України. Виконував обов’язки водія десантно-штурмового відділення військової частини А 0284. Життя Захисника обірвалося у 51-ин, 5 липня 2022 року загинув від численних вибухових травм поблизу населеного пункту Спірне Бахмутського району Донецької області.

«Ці хвилі під  час засідання виконавчого комітету Рогатинської міської ради дуже гіркі й трагічні, адже бачиш очі рідних, які втратили у боротьбі за незалежність  головну цінність.  Їх ще довго болітиме горе, але  хоча б маленька згадка про дитину повертає їх до життя, дає сили та витримки», – зазначили у міськраді.

Довідково:

Ігор Івасик (12.03.1971-05.07.2022) народився 12 березня 1971 року у с.Княгиничі. Навчався у ліцеї № 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради. У 1989-1991 роках служив у місті Балтійськ. У мирний час займав керівну посаду у логістично-транспортній компанії. Багато років проживав у Львові.

Із початком повномасштабного вторгнення Росії, одразу став на захист України. Від 3 березня служив у лавах 80 десантно-штурмової бригади. Виконував обов’язки старшого  водія десантно-штурмового відділення військової частини А 0284. Загинув Захисник України 5 липня поблизу населеного пункту Спірне Бахмутського району Донецької області.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.