Івано-Франківщина приєдналася до культурного маршруту Ради Європи «Європейський шлях кераміки»

Асамблея Європейського шляху кераміки офіційно затвердила приєднання Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського у статусі нового партнера маршруту. Відтепер традиції і спадщина косівської мальованої кераміки стануть частиною загальноєвропейського культурного надбання.

Пише Західний кур’єр з посиланням на сторінку голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук

Маршрут об’єднує  Німеччину, Іспанію, Францію, Італію, Нідерланди, Португалію, Великобританію, Туреччину. А відтепер і Україну.

Приєднання Івано-Франківщини до культурного маршруту відбулася завдяки активному комунікаційному супроводу з президентом Фонду Цілей Сталого Розвитку ООН Мауріціо Ароніки. Співпраця Івано-Франківської облдержадміністрації  з ним розпочалася ще влітку 2021 року, коли він  відвідував Прикарпаття у рамках робочого візиту, націленого допомогти нашій області долучитися до проєктів Цілей сталого розвитку.

«Вступ України, зокрема, Івано-Франківської області, до четвертого Європейського маршруту надасть нам більше міжнародного визнання, фінансування, наведення контактів з європейськими колегами, зустрічі з Радою Європи та можливість взяти участь у тренінгах та семінарах.

Вітаю Прикарпаття з також важливою подією. Це цінність, яку не може знищити жодна війна!», – зазначила Світлана Онищук.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.