Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ передала допомогу для обласної психіатричної лікарні

У рамках проєкту «Разом з Україною» медичний заклад отримуватиме свіже м’ясо, овочі та фрукти.

А вчора, 20 березня, Івано-Франківська Архієпархія у рамках італійсько-українського проєкту «Разом з Україною» передала гуманітарну допомогу для Івано-Франківської державної обласної психіатричної клінічної лікарні №1, пише “Західний кур’єр”.

У цей день для спеціального медичного закладу передали:

  • Обігрівач масляний 5 шт.
  • Набір для прибирання (список у довідці нижче) 20 шт.
  • Чайник скляний 5 шт.
  • Гігієнічний набір 50 шт.
  • Ковдра 150*210 см 35 шт.

Як зазначає пані Оксана Кольба, заступник генерального директора медичного закладу, на сьогодні у закладі налічується 260 осіб, хоча розрахований він для двохсот пацієнтів. Тут лікуються й 17 внутрішньо переміщених осіб із Харківської області.

«У нас спеціальний медзаклад, тому й лікуються та проходять реабілітацію тут ті, хто особливо потребує психіатричної підтримки від спеціалістів. Саме приміщення, де знаходиться лікарня – стареньке, а отже потребує постійної реставрації. Ми намагаємося робити все, аби нашим пацієнтам було комфортно. Власними силами та підтримкою благодійних, волонтерських організацій стараємося оновлювати постільну білизну, ковдри, подушки, і різні, так би мовити “розхідні матеріали”», — розповіла пані Оксана.

За словами заступниці генерального директора, сьогодні лікарня містить 4 відділення: 2 чоловічих та 2 жіночих. Один із чоловічих переповнений вщент, замість 45 осіб у цьому відділенні на сьогодні проживає 76 людей.

На запитання про те, чого сьогодні потребує заклад, пані Оксана відповіла: «Найбільше нам потрібні підгузки та білизна. Ми потребуємо як комплектів постільної білизни для ліжок, так і спідньої білизни для хворих».

Окрім того, працівники закладу розповіли, що вони приймають вживаний одяг у хорошому стані. Тому, якщо маєте багато одягу і не знаєте, хто його найбільше потребує та куди передати, принесіть за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Млинарська, 21.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.