«Окрилені словом»: до Всесвітнього дня поезії у Тлумачі відбулась зустріч з поетами Прикарпаття

Напередодні Всесвітнього дня поезії, який було проголошено делегатами 30-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в 1999 році, у Публічній бібліотеці Тлумацької міської ради відбулася творча зустріч з поетами Прикарпаття.

До бібліотечної світлиці завітали поет, прозаїк, головний редактор Всеукраїнського літературно-художнього і громадсько-політичного журналу «Перевал» Ярослав Ткачівський, літературний критик, літературознавець Євген Баран, поет, заслужений журналіст України, редактор відділу соціально-побутових проблем редакції газети «Галичина» Іван Гаврилович та молода поетка родом з с.Будзин, що на Тлумаччині, Ірина Фотуйма.

Про це повідомили на сторінці Тлумацької міської ради, пише “Західний кур’єр”.

“Присутні в залі мали змогу послухати поезії у виконанні самих майстрів слова, які збагачують духовну скарбницю України, а також у виконанні молоді Тлумацької громади: Мар’яни Паращук, Едуарда Гардамана, Вероніки Пушки та Марини Білуник. Музичними номерами привітали гостей Христина Луцишин (с. Нижнів) та Оскар Александров (м. Чернігів)”, йдеться у дописі.

З вітальним словом виступила директор Івано-Франківської обласної наукової універсальної бібліотеки ім. І. Франка, заслужений працівник культури України Людмила Бабій, яка відмітила Ірину Фотуйму не тільки, як талановиту поетку, але й як відповідального та креативного працівника обласної бібліотеки.

Своїми враженнями про творчість молодої авторки поділилися поет та журналіст Михайло Батіг та староста с. Будзин Олешанської сільської територіальної громади Наталя Фотуйма.

“Тлумацький міський голова Ігор Петрук привітав присутніх із Всесвітнім днем поезії, подякував за поетичну творчість, яка примножує потужну спадщину класиків України та допомагає відроджувати мову і повертає народу його справжню культуру”, йдеться у дописі.

Також на творчу зустріч завітали начальник відділу освіти, культури молоді та спорту Володимир Пеник та завідувачка відділу краєзнавчої літератури Івано-Франківської обласної наукової універсальної бібліотеки ім. І. Франка Світлана Джоголик.

“Дякуємо Збройним Силам України за можливість проведення таких зустрічей! – Наголошують у Тлумацькій міській раді. – Слава Україні! Героям Слава!”.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.