Івано-Франківська міська державна лабораторія ветсанекспертизи отримала нове приміщення та обладнання (ФОТО)

В Івано-Франківську під час реконструкції центрального ринку було побудовано два нові приміщення для торгівлі сільськогосподарською продукцією.

У новозбудованих приміщеннях власник надав виробничі площі для облаштування  Івано-Франківської міської державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи Держпродспоживслужби.

Тож у 2020 році на площі 120 м. кв. облаштовано нову сучасну лабораторію ветсанекспертизи¸ в якій проведено капітальний ремонт, налагоджено інженерні комунікації, закуплено нові меблі та сучасне обладнання. Про це повідомляють у пресслужбі Головного управління Держпродспоживслужби області, пише “Західний кур’єр”.

У 2020 році лабораторія пройшла акредитацію у відповідності до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2017, що підтвердило відповідність лабораторії Стандарту у таких напрямках діяльності:

– відбір зразків, органолептичні, фізико-хімічні, мікроекономічні, радіологічні, овоскопічні дослідження відповідно до вимог стандартів;

–  метрологічне забезпечення випробувань;

–  експлуатація і обслуговування випробувального устаткування;

–  складання експертних висновків, звітів за результатами випробувань.

Персонал лабораторії складають досвідчені та компетентні спеціалісти, котрі систематично проходять курси підвищення кваліфікації, внутрішні і зовнішні навчання, а також беруть участь у програмах міжлабораторних порівнянь.

За минулий рік спеціалісти лабораторії провели 79838 експертиз та 187007 спеціальних досліджень, у тому числі 21956 досліджень на вміст нітратів в рослинній продукції, 2192 радіологічних досліджень.

На початку січня 2021 року лабораторія ветсанекспертизи була введена в експлуатацію.

Створення такої лабораторії сприятиме значному підвищенню ефективності роботи, а в кінцевому рахунку – якість та точність ветеринарно-санітарної експертизи забезпечить стійке санітарно-епідемічне благополуччя населення краю.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.