Коломийські комунальники оновлюють тепломережі

Кожного року на початку опалювального сезону коломияни стикаються з одною і тою ж проблемою – старими тепломережами. Вони зношені та застарілі, що призводить до втрати значної частини тепла та споживання більшої кількості електроенергії. Фактично опалюється повітря, а не садок чи школа. І за це потрібно платити немалі кошти.

Вирішення цієї проблеми одне – енергоефективність. Про неї говорять вже не один рік, але зараз це дуже актуально. Тому цьогоріч міська влада у Коломиї взялася до заміни тепломереж на багатьох об’єктах, де роботи вже або завершенні, або ще тривають.

Про це у мережі повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський, передає “Західний кур’єр”.

Зокрема, очільник громади перерахував комунальні заклади, де відбувається заміна тепломереж. А це:

капітальний ремонт теплотрас до садочків № 11 «Сонечко» та № 14 «Світанок»;

капітальний ремонт ділянки тепломережі до садка № 21 «Пролісок»;

реконструкція ділянки тепломережі до початкової школи № 20, ліцею № 5 та його Раківчицької філії, а ще – малого групового будинку на Маковея;

ремонт тепломережі до Коломийської центральної районної лікарні;

ремонт ділянки тепломережі до «Сокола».

“Нові труби, які ставимо, виготовлені за європейськими стандартами. Вони дозволять нам не втрачати тепло дорогою до того ж садка, школи чи лікарні. Так ми зможемо економити: і кошти, і саме тепло, і електроенергію, що йде на роботу насосів, які качають гарячу воду по цих трубах. Тобто, меншими зусиллями ми зможемо підтримувати стабільний температурний режим”, – йдеться у повідомленні.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.