На війні загинув молодий військовий із Верховинщини Іван Прокоп’юк

Верховинщину сколихнула страшна і болюча звістка. 29 жовтня 2022 року під час важких боїв героїчно загинув наш земляк, уродженець с.Буковець, молодший сержант Іван Миколайович Прокопюк.

33-річного захисника не стало під час наступу ворожих сил у районі Володимирівки Донецької області. Про втрату повідомили у спільноті Верховина Сьогодні, передає “Західний кур’єр”.

Верховинська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття матері Василині Прокоп’юк, дружині, дітям і всім рідним.

“Вони гідно виховали Сина, який власне життя віддав за нашу Батьківщину, за нашу з вами свободу і волю!!! До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка нашої душі. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть… Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Івана назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих”, – йдеться у повідомленні.

Пам’ять про Героя Івана житиме вічно у наших серцях!

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.