Куди можна поїхати у листопаді. Відкриті країни

З початку пандемії коронавірусу країни відкривали, то знову закривали свої кордони для іноземців і для туристів. Куи ж наразі можуть поїхати українці – дослідив “Західний кур’єр“.

Отож, станом на листопад свої кордони для українців відкрили такі країни:

Албанія, Болгарія, Єгипет, Сербія, США, Чорногорія – дозволяють в’їзд без будь-яких обмежень та тестування.

Багамські острови — потрібно отримати дозвіл на сторінці агентства подорожей Багамських Островів. По прибуттю показати результати негативного тесту, якому не більше 10 днів.

Туніс – обов’язкове ПЛР-тестування по прибуттю та карантин від 7 до 14 днів.

Туреччина – українці проходитимуть на кордоні медогляд. Якщо будуть виявлені симптоми COVID, буде зроблений безкоштовний ПЛР-тест. До того ж для в’їзду в країну потрібен страховий поліс на COVID-19.

Хорватія – при перетині кордону потрібно показати негативний результат ПЛР-тесту, зроблений протягом останніх двох діб до виїзду. Якщо без тестування, відправлять на 14-денну самоізоляція.

Також відкрили кордони для українців: Північна Македонія, Білорусь, Велика Британія, Мексика, Республіка Корея, Ірак, Іран, Афганістан, Південний Судан, Ефіопія, Сомалі, Кенія, Замбія, Танзанія, Бурунді, Сейшельські острови, Ліван, Словенія, Об’єднані Арабські Емірати, Ірландія, Мальдіви, Антигуа і Барбуда, Еквадор, Ямайка, Камбоджа, Коморські острови, Пакистан, Пуерто-Рико, Сент-Люсія, Йорданія, Колумбія, Нігерія, Гана, Бахрейн, Перу, Пакистан, Сан-Томе і Принсіпі, Уганда і ЦАР.

Проте застерігаємо, що ситуація з кожним днем міняється, тож інформацію про дозвіл на в’їзд в ту чи іншу країну потрібно завжди уточняти

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.