МФК “Прикарпаття” здобуло дуже потрібну перемогу

У сьогоднішньому матчі на своєму полі Івано-Франківський футбольний клуб “Прикарпаття” здобув таку бажану, проте десь прогнозовану перемогу. Це всього друга перемога з початку відновлення змагань. Проте вона дозволить команді у наступному році знову виступати у Першій українській лізі – пише “Західний кур’єр“.

Для того, щоб уникнути стикових матчів за право залишитись у першій, лізі МФК “Прикарпаття” неодмінно повинен був перемагати аутсайдера змагань  – “Черкащину” із Петропавлівської Борщагівки.  І команді Володимира Ковалюка це вдалося. Правда перший тайм завершився внічию 0:0 і всім довелося понервувати. Натомість у другому таймі все розвернулося у бік прикарпатських футболістів:  Спочатку Роман Кузьмин спрямував м’яч на голову Василю Цюцюрі, який у боротьбі з захисниками зробив результативний удар. А за три хвилини помилився на виході Котовий і Француз завдяки рикошету подвоїв рахунок. Був шанс у «Прикарпаття» зробити рахунок ще комфортнішим, але цього разу молодий кіпер «Черкащини» не помилився. І все ж таки більш високий клас господарів дався взнаки. Спочатку форварди «Прикарпаття» змусили помилитися Івана Скляренка, який зрізав м’яча у власні ворота. Незабаром Хома знов відправив Антона Котового витягати шкіряну кулю з воріт. І лише на останніх хвилинах зустрічі дальній удар Лухтанова змусив капітулювати Новака – 4:1.

«Прикарпаття» – «Черкащина» 4:1
Голи: 1:0 Цюцюра (52), 2:0 Француз (55), 3:0 Скляренко (73 – автогол), 4:0 Хома (79), 4:1 Лухтанов (89)
«Прикарпаття»: Новак, Бойко (Радульський, 75), Бочкур, Француз, Сікач, Геник, Борисевич (Дербах, 90+2), Сондей (Шпирка, 80), Воробчак (Цюцюра, 46), Кузьмин, Дитко (Хома, 76).
«Черкащина»: Котовий, Нестеренко (Олійник, 15), Скляренко, Лухтанов, Діонг, Цурупін, Долгий, Георгієв (Морозенко, 62), Нечай (Захаревич, 62), Погранічний (Малєй, 54), Тищенко М (Тарануха, 59).
Попередження: Дитко (15), Борисевич (86) – Долгий (47)
Вилучення: Долгий (80)

До слова, щоб уникнути “перехідних матчів” команді з Івано-Франківська необхідно було здобути всього одне очко. Після нинішньої перемоги команда Володимира Ковалюка посідає 12 позицію і з 27 заліковими пунктами забезпечила собі комфортний фініш. Адже у останньому турі, котрий пройде 13 серпня, МФК “Прикарпаття” гратиме на виїзді у доволі сильного опонента – команди “Гірник Спорт”.