Міжнародний центр зустрічей, який зводять у Микуличині, отримав комп’ютерну техніку

Інститут Східноєвропейських Досліджень (Республіка Польща, Варшава) спільно з Прикарпатським національним університетом реалізують грантовий проєкт під назвою «Підтримка Міжнародного центру зустрічей молоді». Проєкт фінансується програмою польського співробітництва з розвитку «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Загальна сума проєкту складає 380 905,00 PLN. Його метою є розвиток підприємництва (зокрема такого, який в своїй діяльності використовує інноваційні рішення, інструменти та технології) серед української молоді.

У рамках гранту закуплено комп”ютерну техніку для IT HUBу, який буде створений в Міжнародному центрі зустрічей студентської молоді України та Польщі у Микуличині. Про це повідомили у пресслужбі Прикарпатського національного університету, пише “Західний кур’єр”.

Тут функціонуватимуть комп’ютерні лабораторії, обладнані найсучаснішою технікою та навчальні простори, які будуть слугувати місцем для співпраці талановитої молоді. Комп’ютерні симуляції, генерування та втілення ідей та інновацій, STEM програми, змагання у віртуальному просторі – це основні, проте не єдині, функції, які будуть реалізовані. Варто також зазначити, що дизайн ІТ HUBу буде гнучким та конфігурованим, це дасть змогу створювати простір для спільної роботи в невеличких групах і брейнштормінгу, а також відокремлені робочі зони.

Також у межах проєкту низка польських експертів підготували статті про розвиток інноваційного підприємництва в Україні, з якими можна ознайомитись на Польсько-українській платформі обміну думками. Під час VI Європейського конгресу місцевого самоврядування, який проходив 6-7 грудня минулого року у Міколайках (Республіка Польща) відбулася панельна дискусія, присвячена впливу транскордонної співпраці на розвиток підприємництва.

Зауважимо, що Інститут Східноєвропейських Досліджень (Республіка Польща, Варшава) є багаторічним партнером Прикарпатського університету. З 2018 року наші кращі студенти отримують стипендії Фонду Інституту Східноєвропейських Досліджень . Загалом таких стипендіатів вже більше пів сотні.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.