У Ворохті готуються до відзначення сторіччя трамплінів

Цьогоріч планується відзначення сторіччя ворохтянських трамплінів.

Про це повідомили на сторінці Ворохтянської селищної ради, передає “Західний кур’єр”.

З цього приводу відбулася робоча зустріч під головуванням Ворохтянського селищного голови Олега Дзем’юка. У зібранні також взяли участь: начальник відділу туризму, зовнішніх зв’язків та інвестицій Віталій Кермощук, представники та тренери спортивної школи, спортивного клубу «Ворохта», ветерани спорту та жителі громади.

Основні питання обговорення: коли, як і в якому форматі проводити урочистості.

За підсумками зустрічі, вирішили проводити святкування у межах чемпіонату України з стрибків трампліну та лижного двоборства у Ворохті 18-20 лютого. Також створили оргкомітет святкування до якого увійшли: Михайло Марків (голова оргкомітету), Юрій Гриньків, Валерій Одайський, Ярослав Макаревич, Віталій Кермощук, Дмитро Дутчак та Ігор Гладиш.

У Ворохтянській селищній раді запрошують до співпраці всіх активних мешканців громади, представників бізнесу, мас-медіа, партнерів та бажаючих долучитися до організації та проведення святкувань з нагоди сторіччя ворохтянських трамплінів.

Варто відзначити, що саме 1922 роком датована перша, офіційна письмова згадка про відкриття професійного трампліну та проведення змагань зі стрибків на лижах у Ворохті.

Фото з сайту Главком.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.