Служба автомобільних доріг дбає про зупинки громадського транспорту

Важливою складовою безпеки дорожнього руху є облаштування зупинок громадського транспорту на автомобільних дорогах державного значення.

У попередні роки за кошти із Державного бюджету влаштовано заїзні кишені, посадкові майданчики, нові дорожні знаки, розмітку проїзної частини та пішохідних переходів біля зупинок громадського транспорту під час ремонтів доріг М-30 Стрий – Ізварине, Н-09 Мукачево – Львів, Н-10 Стрий – Мамалига, Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль, Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, Р-21 Долина – Хуст, Р-20 Тязів – Старі Кути, Р-38 Богородчани – Гута, Р-62 Криворівня – Чернівці, Т-09-06 Івано-Франківськ – Бистриця.

Про це повідомили на сторінці Служби автомобільних доріг, пише “Західний кур’єр” 

Територіальні громади також дбають про безпеку та комфорт своїх мешканців. Маємо досвід облаштування павільйонів на автобусних зупинках за кошти із місцевих бюджетів. Ось – кілька прикладів.

У Брошнів-Осадській територіальній громаді встановлено нові павільйони на всіх автобусних зупинках вздовж доріг державного значення Н-10 Стрий – Мамалига та Т-09-02 Креховичі – Дзвиняч.
Два нові павільйони на зупинках громадського транспорту влаштовано і вздовж дороги Н-09 Мукачево – Львів у Бурштині. Міська рада звернулася за погодженням до Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області на встановлення ще двох – у селі Дем’янів.
 У Надвірнянській територіальній громаді встановлений павільйон на дорозі Н-09 Мукачево – Львів у селі Лоєва, у Тисменицькій територіальній громаді облаштовано два павільйони на дорозі Н-10 Стрий – Мамалига в селі Старі Кривотули.
 Автобусні зупинки – спільна справа Служби автомобільних доріг і територіальних громад. Підтримання чистоти та охайності павільйонів не тільки додає комфорту пасажирам, а й привабливості та іміджу населеним пунктам.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.