На облаштування укриттів у закладах освіти Прикарпаття у 2022 році виділено понад 70 мільйонів гривень

Станом на сьогодні з 1187 закладів освіти Івано-Франківської області наявне укриття в 1143 закладах. Крім того, в 83 закладах освіти створено «Пункти незламності». Про початок навчального семестру в умовах воєнного часу та стан укриттів у навчальних закладах області сьогодні говорили на нараді у голови Івано-Франківської ОВА з головами районних військових адміністрації та територіальинх громад.

Пише Західний кур’єр з посиланням на фб-сторінку голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук.

На проведення будівельних робіт та облаштування укриттів з обласного та бюджетів територіальних громад Івано-Франківщини у 2022 році виділено понад 70 мільйонів гривень. За ці кошти проведено капітальні ремонти та обладнано їх вентиляцією, лавками, стільцями, партами, біотуалетами, генераторами, ліхтариками, куллерами для води, аптечками тощо.

Що до початку навчального семестру, то із 587 закладів загальної середньої освіти на канікулах перебуває 72 заклади, з яких 18 – відновлюють освітній процес вже з 1 лютого. На сьогодні в цих навчальних закладах здобувають освіту близько 161 тис. учнів, у тому числі 4,4 тис. з числа внутрішньо переміщених людей.

«Забезпечення надання якісних послуг освіти в умовах війни – складне, але досить важливе питання. Через постійні атаки з боку ворога ми першочергово повинні убезпечити дітей під час освітнього процесу. Саме тому ми акумулювали всі зусилля, щоб облаштувати у навчальних закладах укриття», – зазначила посадовиця.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.