Попри війну на Прикарпатті продовжують розвивати дорожнє господарство

У зв’язку з введенням воєнного стану в Україні кошти, які були передбачені державною субвенцією на експлуатаційне утримання доріг загального користування місцевого значення, перенаправлені на потреби ЗСУ.

Пише Західний кур’єр з посиланням на фб-сторінку голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук.

Минулого року з обласного бюджету на експлуатаційне утримання доріг було виділено майже 60 млн грн. Долучилися фінансовою підтримкою і 39 територіальних громад на загальну суму майже 200 млн грн.

«Незважаючи на війну, ми продовжуємо ремонтувати дороги, адже від якісних доріг залежить розвиток економіки регіону. Цьогоріч акцентуватимемо увагу на ремонті мостів, які перебувають в аварійному стані», – йдеться у повідомленні.

Минулого року ДП «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ» спрямувало на утримання та ремонт доріг майже 385 млн грн. Зокрема, за ці кошти було ліквідовано вибоїни, облаштовано асфальтобетонне покриття, нанесено розмітки та інших відповідних робіт. До роботи було залучено 26 підрядних організацій.

На 2023 рік для здійснення ремонтів та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Івано-Франківської області передбачена субвенція у сумі майже 360 млн грн.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.