На Прикарпаття релокувалися 67 виробничих комплексів із великим потенціалом

Днями заступник голови Івіано-Форанківської обласної державної адміністрації Віталій Ільчишин взяв участь у презентації сервісу NAZOVNI та експортного і інвестиційного потенціалу областей Карпатського регіону (Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька області), яка відбулася в режимі відеозв’язку.

Участь у заході взяли працівники згаданого сервісу та заступники голів областей Карпатського регіону. Про це інформує “Західний кур’єр” із посиланням на пресслужбу ОДА.

Зазначимо, що платформа «NAZOVNI» призначена для надання дипломатичного сприяння українським експортерам на зовнішніх ринках.

Під час презентації Віталій Ільчишин розповів про успішні кейси релокованого бізнесу на Прикарпатті. Він зазначив, що під час повномасштабного вторгнення Росії Івано-Франківщина стала прихистком не тільки для тисяч українців, а й для великих і малих підприємств, які переїхали до нашого краю, аби зберегти виробничі потужності та захистити колективи і їхні сім’ї. Так, в область переїхали 67 виробничих комплексів з великим потенціалом, 48 із них відновили роботу на нових площах, налагодили випуск продукції.

Найбільшу частину серед релокованих підприємств, зауважив посадовець, становлять підприємства машинобудування та металообробки, відтак йдуть підприємства легкої промисловості, з надання послуг із проєктування, інформаційної діяльності, ІТ-сфери та інші.

«Важливо підтримувати релоковані на Івано-Франківщину підприємства, адже сьогодні працюючий бізнес – надійний тил для Збройних сил України та можливість спільно забезпечити потреби захисників і робочі місця», – переконаний Віталій Ільчишин.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.