На Прикарпаття суне циклон: водіїв закликають бути обачними на дорогах

У період із 28 по 30 березня синоптики прогнозують проходження активного циклону в напрямку захід – схід. Проходження циклону супроводжується опадами у вигляді дощу, мокрого снігу та снігу з висотою покрову до 5 см.

Протягом доби можливе коливання температури повітря з переходом із позначок «+» та «–» та утворення ожеледиці, інформує Західний кур’єр з посиланням на пресслужбу САД в Івано-Франківській області.

“Станом на 6:00 28 березня для проведення протиожеледної обробки задіяно 6 одиниць техніки та 8 працівників. Особлива увага – гірським перевалам та ділянкам із віражами. Звернень щодо надзвичайних ситуацій до диспетчерів Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області не надходило”, – йдеться у повідомленні.

Дорожники зазначають, що чимало транспорту вже  переведено на літні шини, які мають гірші показники зчеплення зі слизьким покриттям дороги. А при температурному переході через «0» градусів якраз можливе утворення льодяної кірки.

Тож просять бути особливо обережними під час поїздок цими днями. Зважайте на власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.