«Не хотіла, щоб син був військовим, а тепер захоплююсь нашими захисниками», – мати загиблого воїна Галина Лучка

Історія медсестри з лікувальної фізкультури, яка спеціалізується на допомозі військовим: жінка втратила на війні сина, але знайшла в собі сили піклуватися про інших. Про що говорять справжні чоловіки, коли потрапляють у тилову лікарню, як зрозуміти молодого бразильця, який героїчну смерть вважає за щастя, і як не померти від болю, коли стоїш на місці загибелі сина.

Пише Західний кур’єр з посиланням на пресслужбу Калуської міської ради.

Галина Лучка — працівниця Калуської центральної районної лікарні. Медсестрою з лікувальної фізкультури у цьому закладі вона почала працювати майже 40 років тому.

Тривалий час, каже, допомагала пацієнтам, які зазнали різних травм чи то в побуті, чи за інших життєвих обставин і хворіб.

“Це і дихальна гімнастика після важкої операції чи пульмонологічних ускладнень, і відновлення пацієнта після інсульту, навчання ходьбі після травми, розроблення суглоба після зняття гіпсу”, — пояснює Галина Іванівна.

Удома — міцна родина: чоловік, дорослі, уже одружені, син та дочка й четверо онуків.

“Діти мої дуже дружні були завжди. Якось навіть із дитсадка разом утекли були, — з легкою посмішкою пригадує жінка. — У доньки, якщо якась проблема, то вона одразу до брата дзвонить. І він так само. Мені як мамі було завжди це дуже приємно. Коли поодружувались, почали жити зі своїми сім’ями окремо, але у неділю завжди до мене приїжджали. Традиція така була у нас. Я наварювала вареників… Так було до війни.

А зараз дуже боляче…”

Повне інтерв’ю з мамою Героя Віталія Лучки за покликанням: https://kalushcity.gov.ua/news/foto8

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.