Олімпійське тріо з Прикарпаття: хто з прикарпатців виступатиме на Олімпіаді в Токіо

У п’ятницю, 23 липня, стартують головні світові змагання чотириріччя – Олімпійські Ігри у Токіо. Цьогоріч Україна встановила своєрідний антирекорд, делегувавши на Олімпійські Ігри 157 спортсменів. Це найменша кількість учасників від нашої держави за всі роки участі в Олімпіаді.

Спочатку передбачалося, що Івано-Франківщину в Токіо представлятимуть двоє спорстменів – Михайло Гаврилюк виступить у метанні молота, Ганна Шевчук змагатиметься у спортивній ходьбі на 20 км.  А в останній момент до складу збірної включили ще й франківчанина Валерія Літанюка (спортивна ходьба на 50 км).

Не варто забувати і про прикарпатських спортсменів, які, щоправда, представляють інші регіони України. Зокрема, майстриня спорту міжнародного класу, веслувальниця-каноїстка Людмила Лузан, яка змагатиметься у веслуванні на 200 м (одиночна) та 500 м (двійка), борчиня Оксана Лівач та заслужений майстер спорту України зі спортивної ходьби Мар’ян Закальницький, який виступить у забігу на 50 км.

Офіційна церемонія відкриття Олімпійських Ігор у Токіо запланована на 23 липня. Першими з прикарпатських спортсменів у боротьбу вступить метальник молота Михайло Гаврилюк – кваліфікація у цій дисципліні відбудеться 2 серпня. У випадку успішної квалфікації медальні спроби відбудуться 4 серпня.

Розклад виступів прикарпатських спортсменів на Олімпіаді-2020:

  • Метання молота (М. Гаврилюк): 2 серпня – кваліфікація, 4 серпня – фінал.
  • Веслування на каное, дисципліна К-1, 200 м (Л. Лузан): 4 серпня – попередні запливи та чвертьфінал, 5 серпня – півфінал та фінал.
  • Веслування на каное, дисципліна К-2, 500 м (Л. Лузан, А. Четверікова): 6 серпня – попередні запливи та чвертьфінал, 7 серпня – півфінал та фінал.
  • Спортивна ходьба, 20 км (Г. Шевчук): 6 серпня – фінал.
  • Спортивна ходьба, 50 км (В. Літанюк): 6 серпня – фінал.
  • Боротьба (О. Лівач): 6 серпня – 1/8 фіналу, 1/4 фіналу та півфінал, 7 серпня – поєдинок за 3 місце та фінал.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.