Захворювання нирок вдвічі збільшують ризик смерті від коронавірусної інфекції

Британські вчені з’ясували, що захворювання нирок вдвічі збільшують ризик смерті від коронавірусної інфекції. Вчені пояснюють це впливом коронавірусної інфекції на організм в цілому і використанням токсичних засобів під час лікування захворювання – пише “Західний кур’єр”.

Дослідники Імперського коледжу Лондона проаналізували дані 372 заражених пацієнтів, які були госпіталізовані в реанімації чотирьох лікарень Лондона і Бірмінгема в період з 10 березня по 23 липня.  У 216 хворих були проблеми з нирками, хронічні або викликані інфекцією, з них померло 107 пацієнтів. При цьому з інших 156 заражених без будь-яких патологій нирок померли 32 людини – передає Кореспондент.нет.
За даними МОЗУ, протягом суботи, 17 жовтня, в Україні зафіксували ще 5231 випадок Covid-19, при цьому 90 заражених померли. В Івано-Франківській області станом на ранок 18 жовтня в лабораторно підтверджено 16 580 випадків захворювання на COVID-19 (за минулу добу в області зафіксовано 203 нових випадків захворювання). Всього на Прикарпатті від ковіду вже померло 383 людини, з них четверо – минулої доби.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.