Підприємства водоканалу Коломийщини готуються до надзвичайних ситуацій, а громади облаштовують пункти обігріву

Сьогодні, 31 жовтня, відбулось засідання оперативного штабу з координації дій та дотримання режиму воєнного стану на території Коломийського району. Одним з основних питань було забезпечення готовності підприємств водоканалу району до надзвичайних ситуацій.

Пише Західний кур’єр з посиланням на пресслужбу Коломийської РДА.

Начальник Коломийської районної військової адміністрації Любомир Глушков заслухав доповіді керівників підприємств водоканалу району та голів територіальних громад щодо забезпечення підприємств альтернативними джерелами живлення, можливістю забезпечити населення водопостачанням та водовідведенням у разі відсутності електроенергії, варіанти забезпечення населення питною та технічною водою, а також охорони об’єктів водозабору та водовідведення.

Начальник Коломийського управління ГУ ДСНС в Івано-Франківській області Андрій Мочерняк наголосив на необхідності забезпечення можливості забору води з відкритих джерел в громадах, оскільки в разі відсутності електроенергії напору гідрантів буде недостатньо для роботи пожежників.

Також обговорили стан підготовки пунктів обігріву та виявлені недоліки на момент перевірки. В Коломийському районі є 115 пунктів обігріву, 114 з них перевірені. Серед недоліків було зазначено: відсутність технічного обслуговування вогнегасників, відсутність додаткових джерел живлення, відсутність ліжкомісць тощо. Роботи тривають.

Керівники силових структур доповіли щодо ситуації в районі, дотримання комендантської години, підготовки ДФТГ, а також питання мобілізації військовослужбовців та техніки на підтримку Збройних Сил України.

Любомир Глушков подякував кожному небайдужому, хто долучився і допомагає Збройним Силам України.

За результатом наради дані відповідні доручення.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.