Прикарпатців закликають відповідально поставитися до заходів безпеки під час святкувань

Наближаються традиційні новорічні та різдвяні свята. Поліцейські Івано-Франківщини продовжують нести службу у посиленому режимі та закликають прикарпатців не порушувати вимог, встановлених правовим режимом воєнного стану, який діє в Україні.

Зокрема, йдеться про дотримання правил комендантської години, сигналів повітряної тривоги тощо. Водночас поліцейські готові забезпечити правопорядок у місцях проведення богослужінь. Про це інформують у поліції області, передає “Західний кур’єр”.

Для того, щоб жителі та гості краю відчували себе в безпеці, а святкування відбулись спокійно, поліція Івано-Франківщини вживає всі необхідні заходи безпеки. Починаючи з 24 грудня правоохоронці посилено забезпечують охорону публічного порядку поблизу культових споруд на території області, здійснюють патрулювання вулиць, населених пунктів та автошляхів, аби не допустити правопорушень та оперативно реагувати на будь-які протиправні дії.

Нагадуємо прикарпатцям про те, що в області діє комендантська година. На свята її не скасовують. Тож перебувати на вулицях і в громадських місцях з 23 до 5 години заборонено.

У випадку відключень подачі електроенергії правоохоронці повідомлятимуть про повітряну тривогу через гучномовці – прохання не ігнорувати сигнали оповіщення!

Звертаємо увагу водіїв про неприпустимість керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Нетверезий водій несе потенційну загрозу усім учасникам дорожнього руху.

Просимо утриматись від використання в новорічну ніч феєрверків, петард, салютів та інших піротехнічних засобів, адже це заборонено.

Якщо ви стали жертвою чи очевидцем скоєння злочину або правопорушення, повідомляйте про це на оперативну лінію 102, у територіальні підрозділи поліції або звертайтесь до поліцейських безпосередньо на вулиці.

Поліцейські закликають мешканців Івано-Франківщини та області, а також гостей нашого міста не порушувати публічний порядок під час святкувань та бути взаємоввічливими. Не зловживайте спиртним і будьте свідомими!

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.