Прикарпатські газовики подарували мамі Стефанії сертифікат на 631 м3 газу (ФОТО)

Прикарпатська газова компанія з вдячності за талановитого сина подарувала сертифікат матері фронтмена гурту «Kalush Orchestra» Стефанії Псюк на 631 м3 газу.

Про це повідомили на сторінці ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут”, передає Західний кур’єр.

«ТОВ “ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ” пишається, що нашим споживачем є Псюк Стефанія, котра змогла виховати, насамперед, гідну Людину, патріота якому не байдуже, що відбувається в його країні і якому болить за життя наших захисників», – йдеться у повідомленні.

Адже виступ Kalush Orchestra на сцені Євробачення не лише приніс Україні вже третю перемогу у престижному конкурсі, а щонайважливіше зумів ще раз привернути увагу мільйонів людей у всьому світі до ситуації в Маріуполі та навколо Азовсталі.

Тому колектив ТОВ “ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ” вирішив окрім, сотні теплих слів зробити на знак подяки батькам Олега Псюка символічний подарунок – Сертифікат на використання 631 м3 газу.

«Цифру обрали символічну – еквівалентну здобутим балам переможцю  Євробачення 2022. Сума на даний об’єм газу буде зарахована на Особовий рахунок родини», – йдеться у повідомленні.

«Дякуємо за сина, його талант, який вразив світ! Нехай слова його пісень й надалі запалюють українські серця жагою до перемоги!», – зазначив Юрій Пилипів, директор ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут».

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.