Євробачення 2023 має бути в Калуші, – Андрій Найда

Міський голова Калуської громади Андрій Найда підтримує ідею, яку озвучив фронтмен гурту «KALUSH ORCHESTRA» Олег Псюк про те, що Євробачення 2023 має пройти у Калуші.

Про це сьогодні він написав на своїй сторінці у фейсбук, інформує Західний кур’єр.

«Не реально, скажуть скептики, це маленьке містечко, що вони можуть? А ми скажемо, що ви вважали нереальним навіть вихід KALUSH ORCHESTRA у фінал українського національного відбору.

Однак, “маленьке містечко” згуртувавшись, зробило свій внесок у перемогу своєї улюбленої групи у фінал національного відбору, а потім KALUSH ORCHESTRA з розгромним рахунком переміг у Турині та здобув для свого “маленького містечка” кубок Євробачення 2022», – зазначив очільник Калуша.

Коли Олега Псюка запитали, де буде проведено Євробачення, якщо вони виграють, він сказав “Як де? Зрозуміло, що в  Калуші”. На переконання мера Калуша, Олег зробив свою частину роботи, тепер калушани мають зробити свою. Також він наводить вагамі аргументи, чому Євробачення має відбутися саме в Калуші.

🔹️ Калуш – місто, яке знаходиться поблизу кордонів Євросоюзу і це явна перевага для проведення заходів такого типу – як логістично, так і безпеково.

🔸️Якщо Євробачення пройде у якомусь з великих міст, то це просто буде одна із подій, що на декілька тижнів дозволить трошки додати до туристичного потенціалу. А для Калуша це буде точкою росту на довгі роки. Калуш заслужив на цей шанс!

⚠️Євробачення уже має досвід проведення у невеликих містах і він дуже позитивний.

🔺️ Ірландський Мілстріт із населенням у 1500 людей у 1993-му дуже гідно приймав конкурс. До речі, того року Ірландія перемогла. А Green Glens Arena побудована спеціально до Євробачення працює уже 32 роки та приймає на своїй території концерти світових зірок, проводить міжнародні бізнесові виставки та спортивні турніри.

🔺️У 1982 році Євробачення також проходило у невеликому місті – Великобританському Гаррогейті, з населенням приблизно як у Калуші. Конкурс розпочався із запитання “Де цей Гаррогейт на карті?” А зараз один тільки бізнес-центр цього міста дає економіці міста 60 мільйонів фунтів на рік.

 «Калуш вірив і був готовий до перемоги нашого гурту ще тоді, коли всі з цього сміялися і були впевнені, що на Євробачення від України 100% поїде Аліна Паш. Калуш має на своїй території для проведення Євробачення 2023 не одну ділянку. Не кожне місто може похвалитися таким потенціалом», – додає А. Найда.

Також він зазначає, що проведення Євробачення на Івано-Франківщині дозволить розвиватися також всій області, адже в 100 км доступності ми маємо дуже багато туристичних локацій – Буковель, Верховина, Коломийщина, Косівщина, Опілля, наша рідна Бойківщина, які радо приймуть фанатів Євробачення.

«І найголовніше, Калуш має велику команду однодумців, готових втілювати цей амбітний проєкт – насамперед Олег Псюк та KALUSH ORCHESTRA, бізнес та депутатський корпус усіх рівнів, ну і звісно усі без винятку калушани, які є творчими та креативними», – констатує мер.

Якщо і ти хочеш, щоб Євробачення 2023 відбулося в Калуші, пошир цей допис з гештегами #Євробачення2023вКалуші #Eurovision2023inKalush

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.