Прикарпатським водіям презентують алкоокуляри

На Івано-Франківщині поліцейські проводять акцію «Випробуй у безпеці», яка орієнтована на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння – пише “Західний кур’єр“.

Поліцейські Івано-Франківщини, побачивши порушення правил дорожнього руху, зупиняють водія, спілкуються з ним, виписують штраф. Крім того, працівники груп реагування патрульної поліції велику увагу приділяють роз’яснювальній бесіді з водіями щодо протидії керування транспортними засобами в нетверезому стані.

Зокрема, поліцейські використовують «Drunk Busters Goggles» – це спеціальні окуляри, які імітують вплив алкоголю на поведінку людини. За сприяння Всеукраїнського об’єднання Автошкіл працівники поліції мають можливість в області презентувати громадянам так звані алкоокуляри. Такі заходи проводять поліцейські систематично. Окуляри допомагають усвідомити усі ризики керування в нетверезому стані. Дані акції допомагають привернути увагу учасників дорожнього руху до проблеми керування «напідпитку» та вкотре нагадати про необхідність дотримання ПДР України – повідомляють у поліції області.
Водіїв, які порушили та сіли за кермо в нетверезому стані поліцейські притягують до адміністративної відповідальності.
За сім місяців 2020 року на території Івано-Франківської області зареєстровано 201 ДТП саме через перебування водіїв у нетверезому стані. При цьому 47 таких ДТП з постраждалими, в яких загинули 3 особи та 65 осіб отримали тілесні ушкодження. За даний період працівники поліції склали 2126 протоколів про адміністративне правопорушення за статтею 130 КУпАП (керування транспортним засобом особами, які перебувають у стані сп’яніння).

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.