Різноманіття страв суттєво збільшилось: у Івано-Франківську дошкільнята та школярики харчуються за чотиритижневим сезонним меню
Щоб мати сили та натхнення до навчання дошкільнята та школярики харчуються за чотиритижневим сезонним меню.
Про це на своїй сторінці в мережі повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. За його словами,  різноманіття страв суттєво збільшилось, адже раніше меню було двотижневим, пише “Західний кур’єр”.
Заклади дошкільної освіти
Батьки оплачують харчування діток на 75%, частка доплати з бюджету – 25% від загальної вартості харчування. Станом на вересень у садочках харчуються 9737 дітей, з них, 9517 – у закладах загального типу та 220 дітей в закладах компенсуючого типу (санаторних та спеціалізованих).
Заклади загальної середньої освіти 
Є два способи організації харчування школярів:
1. Спеціалізовані працівники самостійно готують та реалізовують страви у 3 закладах освіти.
2. Послугами кейтерингу користуються 53 заклади освіти.
7176 школярів харчуються за кошти бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади. Вартість одного ситого дня в школі – 45 гривень (20грн. – сніданок і 25 грн. – обід).
“Увесь асортимент їдалень погоджений в Управлінні Держпродспоживслужби та затверджений керівниками закладів освіти. Стараємось створити дітям комфортні умови для навчання та пізнання світу”, йдеться у дописі на сторінці міського голови Івано-Франківська.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.