Рогатинська громада стала учасником п’ятимісячної тренінгової програми “Акселератор цифрової стійкості Громада 4.0.”

291 заявка від ОТГ, які прагнуть впровадити цифрові технології у власну роботу. І лише 52 із них, а зокрема 4 з Івано-Франківської області, команда програми «Акселератор цифрової стійкості Громада 4.0.» відбирає для участі в п’ятимісячному тренінгу.

І уявіть собі: серед цих щасливчиків – Рогатинська громада, яка під супроводом досвідчених менторів спробує втілити у життя ініціативу “Мобільна сільська громада”. Реалізація цього проєкту дасть змогу завдяки сучасним технологіям модернізувати ключові ланки у селах Рогатинщини, пише “Західний кур’єр” з посиланням на сторінку Рогатинської МТГ.

“Днями відбувся старт програми. Нам вдалось почерпнути ключові ази, працювали над Дорожньою картою проєкту, презентувати його у групах. А далі – чимало цікавого, нового. Участь в наступних етапах та наступному відборі. Програма «Акселератор цифрової стійкості Громада 4.0.» спрямована на посилення цифрової спроможності українських громад, а також підтримку нинішніх і майбутніх місцевих цифрових лідерів у розробці ними проєктів диджитал трансформації”, йдеться у дописі.

Окрім Рогатинської, Городенківська, Рожнятівська та Спаська громади також проходитимуть акселераційну програму, основою якої стане методика дизайн-мислення. Вона передбачає ітераційну розробку та тестування продуктів, орієнтованих на мешканців громад. Знаннями та досвідом ділитимуться українські спеціалісти з цифрової трансформації, а команди-учасники отримають наставників, які будуть давати професійні поради, надихати на розвиток і допомагати у розвитку.

Ініціатива «Акселератор цифрової стійкості «Громада 4.0» впроваджується ГО SocialBoost у партнерстві з Міністерство цифрової трансформації України та за підтримки Програми «ULEAD з Європою / ULEAD with Europe»

Більше про програму: https://www.hromada4.org/news/meet-the-participants

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.