У Галицькій громаді буде реалізовуватися новий проєкт

Відбулась стартова онлайн-зустріч учасників проєкту “Співпраця задля впровадження систем енергетичного менеджменту в територіальних громадах Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської областей”.

Про це повідомили на сторінці Галицької територіальної громади, пише “Західний кур’єр”.

Задля підвищення енергоефективності та зниження витрат на енергоспоживання в дев’яти громадах Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської областей запровадять систему енергетичного менеджменту.

Розроблена на основі передового досвіду ця система дозволить:

✅моніторити та аналізувати споживання енергії в громадах,
✅виявляти можливості для зниження витрат,
✅здійснювати інвентаризацію кадастру викидів СО2 та розробити комплекс заходів щодо їх скорочення,
✅впроваджувати заходи з найкращим потенціалом для досягнення цілей енергетичної безпеки громад.

“Завдяки впровадженню системи енергоменеджементу можна досягти більшої ефективності використання енергії та зменшити споживання, що в свою чергу приведе до зменшення витрат та навантаження на бюджет громади. Важливо зазначити, що впровадження системи енергетичного менедженту має бути поєднане із зменшенням споживання та переходом на відновлювальні джерела енергії”, – відмічає керівниця проєкту Тетяна Данилів.

Представники Городенківської, Галицької, Долинської, Глибоцької, Новоселицької, Хотинської, Горінчівської, Свалявської та Ясінянської громад поділились своїми очікуваннями від реалізації нового проєкту. Всі сподіваються на впровадження в своїх громадах нових ініціатив і механізмів підвищення енергоефективності та ефективного використання наявних енергетичних ресурсів.

Проєкт “Співпраця задля впровадження систем енергетичного менеджменту в територіальних громадах Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської областей” реалізується в рамкам співпраці між українськими громадами та данським муніципалітетом Гульборгсунном за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.