Руслан Марцінків відреагував на засклену колонаду готелю “Дністер”

Позиції міського голови Івано-Франківська очікували громадські активісти, котрі виступили на захист історичної споруди в центрі міста. Сьогодні в мережі появилися фотодокази того, що колонаду готелю “Дністер” дійсно засклили.

Не забарилася і реакція очільника міста на такі дії, пише “Західний кур’єр”.

“Готель «Дністер» має право на існування. Готель – це добре, але засклення колонади – зле, я його не підтримую. Я не підтримую псування історичної спадщини та переписування історії, якщо вона дійсно має місце”, – написав Руслан Марцінків на своїй сторінці у соцмережі.

Він запевнив, що буде вимагати в Державної архітектурної будівельної інспекції перевірку всіх документів та взагалі законності перебудови готелю як реконструкції. За його словами, проєкт реконструкції розроблявся на Львівщині, а погоджувався Києвом. Для підтвердження цього міський голова оприлюднив погоджувальні документи.

“Звертаюся також до пана Мирослава Бойка з проханням зупинити всі дії зі скління «Дністра», доки не буде проведена відповідна перевірка ДАБІ щодо цього об’єкта”, – повідомив очільник міської громади.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.