“Русскій воєнний корабль… ВСЬО!”: у Івано-Франківську відбулось спецпогашення нової марки

Це друга українська марка, введена в обіг в умовах воєнного стану. Від попередньої марки ця відрізняється тим, що “Русскій воєнний корабль” — вже на дні моря. Старт продажів марки, 23 травня, обрано не випадково — сьогодні в Україні відзначають День морської піхоти, а також минає рівно 40 днів із моменту затоплення крейсера “Москва”.

Сьогодні у центральному відділенні ДП «Укрпошта» відбулася урочиста церемонія погашення поштової марки «Русскій воєнний корабль…Всьо!». Здійснили спецпогашення голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук, голова обласної ради Олександр Сич та Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків, пише “Західний кур’єр” з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію.

«Марка «Русскій воєнний корабль…» стала символом незламності нашої нації, сили духу українських захисників та всіх, хто кожен день наближає нашу перемогу, – підкреслила Світлана Онищук. – Сьогодні ми погашаємо вже другу марку даної патріотичної тематики. Хочу вірити, що наступна буде присвячена нашій перемозі у війні».

За словами директора Івано-Франківської дирекції ДП поштового зв’язку «Укрпошти» Михайла Рудого, випуск марки здійснили у День морської піхоти через 40 днів після затоплення російського крейсера «Москва». Випустили її у двох номіналах: для продажу в Україні із написом «Смерть ворогам!» та за кордоном – «Слава нації!».

Загальний тираж складає 5 мільйонів екземплярів, з яких 3,5 мільйони будуть реалізовані на території нашої держави, а 1,5 мільйони – у країнах Європи та світу. Це вже друга марка такої тематики. У вільному продажі можна буде придбати сьогодні після 14.00 год. Доступною вона буде у всіх відділеннях АТ «Укрпошта».

Зазначимо, що Івано-Франківщина у першому транші отримає для продажу 12-15 тисяч марок.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.