У Тисмениці в пластовому зборі взяли участь діти з Кременчука та Кривого Рогу

Впродовж двох днів у Тисменицькій громаді проходив окружний пластовий захід «Княжі дружинники». Цей національно-патріотичний збір об’єднав учасників із Тисмениці, Коломиї, Печеніжина, Івано-Франківська, Болехова та Саджавки. А його особливістю стала участь дітей вимушено переміщених осіб із Кременчука та Кривого Рогу.

Близько півсотні пластунів з різних куточків Прикарпаття та діти внутрішньо переміщених осіб змагалися за головний приз – княжий меч, виконуючи різноманітні завдання, як-от змайструвати лук чи розпалити багаття без сірників, пише “Західний кур’єр” з посиланням на Тисменицьку міську раду. Від імені міського голови Тетяни Градюк учасників пластового заходу привітала секретар міської ради Уляна Микієвич.

“У неділю, 22 травня, відбулося закриття національно-патріотичного збору «Княжі дружинники», який тривав протягом двох днів у Тисменицькій громаді. Княжий меч отримала команда «Романовичі», серед учасників якої пластуни з Івано-Франківська, Кременчука та Кривого Рогу. Усі команди отримали призи від організаторів. Пластове юнацтво з нетерпінням чекає наступного року, щоб знову зустрітись у дружньому колі”, йдеться у дописі.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.