У Болехові готують приміщення для можливого проживання вимушених переселенців

З початку повномасштабного вторгнення Болехівщина, як і всі західні регіони країни, прихистила сотні внутрішньо переміщених осіб (ВПО), надавши їм тимчасовий дах над головою. Сьогодні у громаді проживає близько шести сотень людей, які вимушено покинули свої домівки. У комунальних закладах громади розміщено 26 осіб.

Щоб підтримати переселенців, допомогти їм облаштувати побут почасти з нуля, керівництво міста постійно комунікує та співпрацює з всеукраїнськими і міжнародними громадськими організаціями, шукає «донорів» для залучення допомоги. Про це інформують у Болехівській міській раді, передає “Західний кур’єр”.

Сьогодні Болехівську громаду відвідав представник Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні Валентин Сєкачов.

Міський голова Іван Яцинин обговорив з координатором міжнародної організації питання співпраці щодо створення належних умов проживання в місцях компактного розміщення внутрішньо переміщених осіб та окреслив нагальні потреби, пов`язані з їхнім подальшим проживанням у громаді.

Відтак заступниця міського голови Ілона Калитин разом з начальником відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, екології та благоустрою міськвиконкому Богданом Чехом показали пану Валентину комунальні приміщення у громаді, де нині проживають ВПО та ті, які можна переобладнати під житло.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.