У Бурштинській громаді відбувся ювілейний концерт зразкового ансамблю танцю “Дивосвіт”

Ансамбль танцю “Дивоцвіт” засновано за ініціативи учителя Задністрянської школи – Надії Белей у 2011 році, тоді ще учнем 8-го класу – Олександром Заставним. І у 2016 році за активу роботу, високий професійний рівень, колективу присвоєно почесне звання “зразковий, пише “Західний кур’єр” з посиланням на Бурштинську міську раду.

“Захід у БК с. Задністрянське почався з хвилини мовчання за усіх полеглих воїнів, усіх мирних громадян, усіх дітей, які загинули внаслідок вторгнення росії у нашу державу. Лунали щирі слова подяки Захисникам і Захисницям за можливість зустрічі у цей особливий день”, йдеться у дописі.

На ювілейному концерті ЗАТ “Дивоцвіт” були присутні поважні гості, які гучними оплесками вітали колектив та керівника: міський голова Василь Андрієшин, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Чуйко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іван Драгун, керуюча справами виконавчого комітету Надія Кицела, начальник відділу культури, туризму і зовнішніх зв’язків Бурштинської міської ради Тетяна Зорій, депутат міської ради Ольга Король.

“Для кожного з Вас дорогі учасники колективу танець – це маленьке життя. Щиро дякую кожному з Вас за зусилля для створення фантастичних танцювальних композицій, а батькам за підтримку та віру у дітей, – сказав міський голова Бурштина Василь Андрієшин. – В танці захований код нашої нації та її славетний дух, дякую керівнику ЗАТ “Дивоцвіт” – Олександру Заставному за продовження та відтворення традицій нашого народу. Вірю, що після перемоги ЗАТ “Дивоцвіт” станцює в повну ногу, на великій сцені, прославить БК с. Задністрянське та Бурштинську територіальну громаду!”

Заступник міського голови В. Чуйко привітав усіх татусів з Днем батька, подякував батькам, що допомагають та розвивають у своїх дітях талант і відзначив композиції та досягнення ЗАТ “Дивоцвіт”:
– танцювальну композицію “Хустка”, прем’єра якої відбулася за три дні до початку війни і стала пророчою
– ІІІ місце у VI – Всеукраїнському конкурсі народної хореографії імені Павла Вірського у 2021 р.
– за 10 років творчого життя ЗАТ “Дивоцвіт” випустив у світ юнаків і дівчат, які вирішили пов՚язати своє майбутнє із танцем
– відновлений номер з репертуару заслуженого академічного ансамблю пісні та танцю України “Донбас”, який після окупації 2014 р. було реформовано та знищено усі українські номери.
“Культура – маленька частина великої армії. Війна – це не час для паніки, це жорстока перевірка для нашого покоління. Зараз нам потрібно акумулювати всі сили та ресурси на шлях до перемоги, – каже завідувач відділу аматорської творчості НМЦКіТП, керівник ЗАТ “Дивоцвіт” Олександр Заставний. – Чи потрібна культура під час війни? Культура має стати одним із загонів нашої великої армії, нести патріотизм, зберігати піднесений дух та підтримувати психологічний стан людей”.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.