За місяць франківські інспектори з паркування зафіксували майже 2500 порушень

Інспекція з паркування та патрульна поліція кожного дня штрафують десятки «нечемних» водіїв на вулицях Івано-Франківська.

Про це у соціальній мережі повідомив заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради Михайло Смушак, передає “Західний кур’єр”.

Зокрема, за травень інспекцією з паркування було зафіксовано 2490 порушень на загальну суму 1,1 млн грн. Добровільно сплатили 1640 порушників на суму 507,1 тис. грн. Решту боржників платитимуть удвічі більше і з них борг стягуватиме виконавча служба.

“Останніми днями почастішали скарги водіїв, що тільки припаркуються у недозволеному місці, тільки відійдуть на хвилинку, – а на вікні уже штраф. Ще питають: «Чи можна не платити?». Та звісно можна, але, якщо не оплатити за 10 робочих днів (банківських), то штраф одразу зростає у два рази. А ще Вашу справу передадуть у виконавчу службу і стягувати з Вас штраф будуть уже державні виконавці. Тому краще оплачувати!”, – наголошує Михайло Смушак.

Також головний комунальник міста анонсував, що незабаром планують збільшити у місті Івано-Франківську кількість інспекторів із паркування, а саму інспекцію дещо реформувати, зробивши її роботу ще більш ефективною та помітною.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.