У Бурштинській громаді запустили чат-бот для пошуку роботи

У ці нелегкі часи не залишаємось осторонь і хочемо якомога більше допомагати своєю IT експертизою. Пошук роботи – наразі актуальний запит серед переселенців.

Тому команда Master of Code Global разом із відділом цифрової трансформації та інформаційної політики Бурштинської міської ради створили Telegram-бот “Е-робота у Бурштинській громаді” для розміщення вакансій у місті Бурштин та старостинських округах громади.

“Е-робота у Бурштинській громаді” допомагає роботодавцеві у спрощеній формі викласти інформацію про актуальні вакансії та прискорити пошук кандидатів через зручний та популярний месенджер, пише “Західний кур’єр”, посилаючись на пресслужбу міської ради.

Як працює чат-бот

Роботодавець розпочинає активну сесію із чат-ботом, у декілька кліків вносить необхідну інформацію про вакансію та підтверджує її. Після цього, сформована вакансія потрапляє на розгляд модератора, після чого може бути схвалена або не схвалена для публікації у відповідному телеграм-каналі.

Чат-бот для роботодавців: “Е-робота у Бурштинській громаді” https://t.me/burshtyn_work_bot

Телеграм канал для кандидатів, що шукають роботу: “Пропоную роботу (Бурштинська громада)” https://t.me/burshtyn_work

“Оскільки з початком війни, велика кількість людей перемістилися зі східних регіонів, значно виріс попит на робочі місця. При цьому є підприємства, які активно шукають працівників. Тому був розроблений чат-бот для швидкого розміщення вакансій та реалізована ідея спрощення комунікації між роботодавцем та кандидатом через Telegram-канал, які валідуються модератором від державного органу та обласного центру зайнятості. Ми наразі збираємо зворотний зв’язок на електронну пошту ctip@burshtyn-rada.if.gov.ua у користувачів та продовжуємо вдосконалення чат-бота, аби він був більш зручним у використанні”, – кажуть у міській раді.

Зокрема з’явиться функція редагування вакансії під час її створення, а також інші можливості, які оптимізують роботу модератора та чат-бота.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.