У Долині за пів року інспектори з паркування винесли 123 постанови про порушення Правил дорожнього руху

Суми штрафів порушники сплачують через сервіс Штрафи UA.

Про один з робочих днів інспекторів Сектору оперативного реагування та контролю за паркуванням у Долині розповіли на офіційному сайті  Долинської міської ради, пише “Західний кур’єр”.

“Центральна вулиця Грушевського. На встановлений знак про те, що зупинка заборонена – увагу звертають не всі, йдеться у дописі. Ще один порушник пішов по своїх справах, а його авто заважає руху, перешкоджає маршрутним автобусам заїжджати на зупинку. А за якихось 15 метрів – напівпорожня автостоянка, де на вибір вільні місця”.

Інспектори здійснюють фотофіксацію порушення, виписують квитанцію про штраф. Її доводиться ставити під двірники, бо водія нема понад 15 хвилин.

“Іще одна учасниця дорожнього руху, отримавши квитанцію про штраф, каже інспекторам: знає, що не можна на проїзній частині паркуватися, але дуже поспішає, тому зупинилася. Ще один порушник поспішно рушає”.

Найбільше водії порушують правила зупинки-стоянки, залишають свої авто на проїжджих частинах, пішохідних переходах та перехрестях. Часто це призводить до дорожньо – транспортних пригод.

“За 6 місяців цього року інспекторами з паркування було винесено 123 постанови про порушення Правил дорожнього руху. Суми штрафів порушники сплачують через сервіс Штрафи UA.”

У Секторі зазначають, що, окрім штрафування, значну увагу приділяють профілактично-роз’яснювальній роботі.

“А ось водіїв, які порушують одні й ті самі правила вдруге – третє –штрафують, ні секунди не вагаючись. Бо порядок тоді, коли ми не порушуємо правил!”

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.