У Франківську відкрили виставку чорно-білих світлин у стилі ню

Фотовиставку Дмитра Петрини – NOIR NUArt відкрили у Підземному Переході Ваґабундо, що в Івано-Франківську. В експозиції – 55 чорно-білих світлин у стилі ню.

Один із перших відвідувачів виставки – Володимир Безгачнюк. Чоловік розповідає, що любить роздивлятися фото, коли на виставці ще мало людей. За його словами, чорно-білі світлини краще передають емоційний стан людини, пише Західний кур’єр з посиланням на Суспільне. Карпати.

“Раніше кольорова фотографія – це була велика розкіш, і, в принципі, не так легко було нею займатися. Мені здається, що чорно-біле фото найкраще передає експресію. Там немає ретуші, ніякого фотошопу. Як фотограф побачить модель, яку він знімає, так він її і передає в своїй фотографії. І дехто думає, що чорно-біла фотографія вже віджила своє, але я думаю, що ні”, – поділився відвідувач виставки.

Фотомодель Сергій Клюшник розповів, що зображений на двох світлинах. Результатом фотографа, каже, дуже задоволений.

“Завжди, коли ідеш на таку фотосесію, – це психологічний крок. Переступаєш через себе, через свої певні комплекси. Завжди важко, але після цього завжди приємно. Крім захоплення більше не маю що додати. Дуже добре, що весь цей проєкт чорно-білий. Як на мене, чорно-біле фото завжди передає найбільше емоцій”, – зазначив Сергій Клюшник.

“Я працюю в різних тематиках. Напевно, настав час зробити висновки саме у цій тематиці. Працював майже п’ять років. Фотографії самі мені збиралися якимись серіями, блоками. Згодом передивився, що можна виставити, і підібрав 55 робіт”, – розповідає Дмитро Петрина.

Чорно-білі світлини для митця близькі, адже починав творчий шлях з фото на чорно-білу плівку.

Світлини, які представлені на виставці, переважно студійні, зазначає Дмитро Петрина.

Це сьома авторська виставка.

Експонуватимуть її до 31 жовтня.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.