У Городенці відбулась творча зустріч з народною мисткинею Тетяною Дуткою

Вишукану авдиторію зібрала читальна зала Городенківської міської публічної бібліотеки ім. Леся Мартовича.

Вихованці ліцею №1 м. Городенки та дорослі відвідувачі бібліотеки щедро зійшлися на творчу зустріч з народною мисткинею села Копачинці Тетяною Дуткою, пише “Західний кур’єр” з посиланням на сторінку Городенківської міської ради територіальної громади.

“З природніх матеріалів – паперу, кукурудзяних зерняток, кукурудзяного шумелиння, листочків дерев в її руках “оживають” казкові персонажі, цілі композиційні “шедеври”: сільське обійстя з повним сімейством при домашній роботі; вертепна яскиня з Дівою Марією, Йосипом, Немовлям Ісусиком, баранчиком та осликом; композиція за мотивами народної пісні “Несе Галя воду” та ін. Здивувала майстриня роботами з бісеру ( жіночі прикраси) та паперовими модульними орігамі, відтворенням давньої техніки позаглінного вишиття”, йдеться у дописі.

Подивовані побаченим, діточки “закидали” гостю запитаннями – як? чому? звідки?.. Було дуже зворушливо і цікаво як дорослим, так і малим від побаченого і почутого.

З презентацією творчих робіт мисткиню привітав краєзнавець Володимир Никифорук, очільниця Центру дитячої та юнацької творчості Оксана Мельниченко, вчитель ліцею Галина Угрин. До словесної вітальної вервечки долучилися і дітки, в яких емоції ” зашкалювали”! Модерувала захід Марія Сорока.

З нетерпінням чекаємо нових робіт, нових шедеврів, створених воістину “золотими” руками!

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.