У хірургічному відділенні Богородчанської лікарні проводять високотехнологічні операції (ФОТО)

Прогрес розвитку хірургії стрімкий. Тому, щоб іти в ногу із часом, на базі хірургічного відділення КНП «Богородчанська Центральна Лікарня» постійно удосконалюється і розвивається новий спектр прогресивних та високотехнологічних операцій.

Про це інформують на сторінці мед закладу, передає Західний кур’єр.

Великий об’єм складних та високопрофесійних втручань виконується під керівництвом голови асоціації хірургів області, професора кафедри хірургії №2 та кардіохірургії ІФНМУ В.І. Пилипчука. За потребою для надання вузькоспеціалізованої хірургічної та оперативної допомоги долучаються спеціалісти КНП “Обласної клінічної лікарні Івано-Франківської Обласної Ради” та ІФНМУ.

Завдячуючи такій тісній співпраці, за сприяння адміністрації лікарні, яка забезпечила відділення новітнім устаткуванням (лапароскопічна стійка, відеоендоскопічна стійка, високочастотний лазер, вакуумна система лікування ран) у хірургічному відділенні КНП «Богородчанська ЦЛ» проводяться надскладні втручання відкритим методом та із використанням малоінвазивних технологій.

“Зокрема є успішний досвід проведення:гемігепатектомії (видалення половини печінки), сегментарних резекцій печінки(включно із лапароскопічним методом), операцій на підшлунковій залозі, стравоході ,шлунку, видалення аденом наднирників, на товстому та тонкому кишківнику, нирках, щитоподібній залозі.

Також у хірургічному відділенні проводяться операції при захворюваннях артерій та вен з використанням високочастотного лазеру, проктологічні операції, торакальні операції (включно із торакоскопією), операції на шкірі та підшкірній клітковині (лазерна вапоризація бородавок, папілом, фібром, кандилом і т.д.), косметологічні операції: абдомінопластика (пластика живота), склеротерапія вен, мініфлебектомії і т.д.”, – йдеться у повідомленні.

Також на базі хірургічного відділення лікуються хворі із урологічними захворюваннями, захворюваннями очей та ЛОР-органів.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.