У Калуській громаді на початку квітня планують відкрити новий прихисток для вимушених переселенців

У нове помешкання 45 вимушених переселенців у Калуській громаді зможуть поселитися не раніше, ніж на початку квітня. Зараз там активно тривають ремонтні роботи.

Про стан закладу повідомив міський голова Калуша Андрій Найда, пише “Західний кур’єр”.

Терміни відкриття ще одного прихистку були подовжені через обставини, які стали відомі вже під час проведення ремонтних робіт. За словами очільника громади, саме вони потребували і часу, і засобів, і коштів.

“На сьогодні внутрішні роботи завершені. Кімнати омебльовані. Помешкання забезпечене майже всіма засобами для проживання. Безмежна дяка благодійникам! На стадії завершення фасадні роботи. І ми вже близько до того дня, коли 45 осіб, які постраждали від війни, зможуть переселитися у нове помешкання”, – каже Андрій Найда.

Для повноцінного функціонування будівлі залишилося прокласти зовнішні каналізаційні мережі – основний підвід колектора до очисних споруд, монтаж самих очисних споруд і встановлення вихідної труби довжиною 90 м, яка буде йти на скид.

Важливою складовою прихистку є й прибудинкова територія. Тому після завершення зазначених робіт буде здійснено благоустрій й самої території.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.